img

Moja oferta


Oferuję Państwu muzyczną oprawę na naprawdę profesjonalnym poziomie; prowadzenie, konferansjerka oraz charyzma wodzireja sprawią że będziecie bawić się wyjątkowo. Gram muzykę dla każdego, na każdej imprezie są przecież starsi, młodsi i najmłodsi. Repertuar dobieram więc tak, aby każde pokolenie wiekowe mogło odnaleźć się w przebojach, które tak często przypominają nam miłe chwile... Ciocia, babcia, wujek, młodzi, starsi i dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie. Oferuję także wesołe i oryginalne zabawy, konkursy oraz oczepiny weselne. Każdą imprezę rozpoczynam oficjalnym powitaniem organizatorów oraz gości, w przypadku wesel marsz Mendelssohna na wejście młodej pary oraz uroczysty toast.

Oferuję swoje usługi na niemal wszystkich imprezach rodzinnych, firmowych oraz plenerach. Przed każda imprezą chętnie spotkam się z organizatorem i wspólnie uzgodnimy cały scenariusz imprezy, a także ustalimy ewentualny repertuar utworów. W swej ofercie posiadam także świetną zabawę - karaoke na dużym ekranie, tu każdy może poczuć się jak gwiazda. Nie pobieram żadnych dodatkowych opłat za ilość i jakość sprzętu. Na każdej imprezie zaplecze techniczne mam w pełni wyposażone i kompletny w 100% profesjonalny sprzęt.

Zajmuję się także akustyką estradową, posiadam zawodowy sprzęt do realizacji występów na żywo zarówno amatorskich jak i profesjonalnych artystów.

Swoje usługi oferuje głównie w województwie Dolnośląskim i Opolskim ale bez problemu zagram w każdym miejscu Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 dj-robi.pl
Projekt i wykonanie: BQstudio.pl